Et kevad tuleks kiiremini- sibullilled

Hetkel on küll veel aed õitest lookas ja kuidagi ei tahaks mõelda, et juba mõne kuu pärast on kogu see ilu ennast talvepuhkusele sättinud.

Sibullilled on kevadel esimesed, kes tihti juba viimaste lumeribade vahelt oma õied välja pistavad ning annavad meile taas lootust, et uus õiteaeg on tulemas.

Lillesibulate valik sügisestel lettidel võtab silme eest kirjuks. Oleme teinud valiku tegemise Teile lihtsamaks ja pakume vaid parimaid. Kõik sordid, mis meie sortimenti on jõudnud on kas parima õiekuju, pikima õitsemisaja või mõne muu tänuväärse omapäraga. Ei midagi keskpärast!

Sibulate mahapanemist tasub alustada augusti lõpus-septembri alguses nartsissidega, sealt edasi juba ülejäänud. Istutussügavuse suhtes kehtib ikka kuldreegel – 3 sibula sügavusele. Näputäie võib ka väetist kaasa anda, kuigi esimese kasvujõu võtab sibullill oma sibulast, kuhu ta on selle kogunud juba sel suvel.

Sibulate ostmisel ja tellimisel tasub lisaks hinnale jälgida ka sibula suurust – mida suurem sibul (erinevatel liikidel on muidugi suurusevahemik erinev), seda suuremad õied kevadel ootavad.

Mis seal ikka – kiirematele on valik parem! Alusta siit

PS – lillesibulatel on tavapärasest natuke pikem tarneaeg – alustame väljastamist augusti viimastel päevadel.

Selles artiklis mainitud tooted leiad siit

Autorist: