Meist

Aedik ühendab taimehuvilised rõdult, aknalaualt, iluaiast, kasvuhoonest ja peenramaalt. Ühtne kogukond ja kogenud aednikud Aediku meeskonnast jagavad taimesõprade kõiki rõõme ja muresid. Koos leiame just Sinule sobiva taime või lahenduse taimemurele. Soovitame vaid neid taimi, tarvikuid ja hooldusvahendeid, mida me ka ise kasutame ja usaldame.

Aedik on aiapood aednikult kõigile hingelt aednikele. Räägime tavalisele inimesele lihtsas keeles, kuidas koduaias toimetada. Millal ja mida teha ning milliseid loodusmärke jälgida. Ühendame parimate aednike teadmised, Eestimaa aiandite ja puukoolide toodangu ning pikaaegse taimekasvatuse kogemused. Me ei taha Teile vaid taimi pakkuda, vaid olla neile kaaslaseks ja toeks kogu kasvuaja.

Ühendame oma taimeplatsil Eestimaa kollektsioonaedade ja pereaiandite parima toodangu ja aiahuvilised üle Eesti.

Meie meeskonnas on esiteks värske ja kogemusteta aiaomanik, kellel on palju küsimusi. Teiseks, parim taimehaiguste asjatundja, kelle jaoks ei ole ükski seeneke või kahjurputukas võõras. Ning kolmandaks aednik, kes on läbi käinud Eestimaa parimad aiakoolid, kui rohi oli veel rohelisem ja taevas sinisem. Paarikümne aastane kogemus mitmekülgses aianduse maailmas aitab tal üles leida just need parimad seemned, taimed, mullad ja väetised.